O nas

Na początek

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji imprez dla dzieci (urodziny, chrzciny oraz pierwsze komunie), ale również przyjęć biznesowych, jak i prywatnych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę i wszystkie atrakcje ze względu na wiek oraz zainteresowania najmłodszych. Do naszej pracy zawsze podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

 

Przyjęcia są organizowane w lokalu na zamkniętym, prywatnym terenie, oddalonym od ulicznego zgiełku, co jest gwarancją bezpieczeństwa i zapewnienia wyjątkowego klimatu w trakcie imprezy.

 

Wszystkie osoby współpracujące z firmą „Przyjęciowo” posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi, bogatą wyobraźnię oraz nieograniczoną ilość pomysłów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające dzieci z pewnością nie będą się nudzić z naszymi animatorami! Pomożemy Państwu zorganizować niezapomniane przyjęcie rodzinne oraz firmowe, a nasi animatorzy kreatywnie spędzą czas z najmłodszymi gośćmi.

 

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Urodziny

Naszym głównym zadaniem jest organizowanie i prowadzenie niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie dzieciom rozrywki, ale także ich edukacja poprzez zabawę.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważną, uroczystością, dlatego każdy rodzic pragnie, aby ten dzień był szczególny. Naszym celem, który realizujemy doskonale, jest zorganizowanie przyjęcia, na którym Goście i Państwo poczują się godnie i wyjątkowo.

Chrzciny

Przyjęciowo jest idealnym miejscem na chrzciny. Zorganizujemy dla Państwa uroczysty obiad z smacznymi przekąskami, a wszystko to w kameralnej i przytulnej atmosferze, bez towarzystwa przypadkowych osób